Zielarskie Trendy 24-25.09.2022- dr n. biol. Henryk Różański, dr n. biol. Dominik Wróbel, prof. dr hab. inż. Antoni Szumny
Ponieważ Zielarskie Trendy nie mogą odbyć się bez niespodzianek- oto jedna z nich
Wykład 3 Autorytetów Zielarskich w łączonym wystąpieniu.
🍀dr n. biol. Henryk Różański,
🍀dr n. biol. Dominik Wróbel,
🍀prof. dr hab. inż. Antoni Szumny
wygłoszą II częściowy wykład pod tytułem „INTERAKCJE RECEPTUROWE I FARMAKOLOGICZNE WYBRANYCH ZIÓŁ FARMAKOPEI EUROPEJSKIEJ ”
Będziecie mogli go wysłuchać podczas Zielarskich Trenów 24-25.09.2022, które odbędą sie w Wiśle w Hotelu STOK
🍀dr n. biol. HENRYK STANISŁAW RÓŻAŃSKI🍀
krośnianin, absolwent Wydziału Biologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu; pracę doktorską obronił na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Wieloletni stypendysta (1993-2000) szwajcarskie Fundacj Büchnera.
Wykładowca i kierownik Laboratorium Biologii Przemysłowej i Eksperymentalnej na KPU im. S. Pigonia w Krośnie; Prezes Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów. Dyrektor Działu Badań i Wdrożeń w firmie Laboratorium Zielarza.
Autor i współautor ok. 126 prac naukowych opublikowanych, autor ok. 80 opracowań dla użytku firmowego, ekspertyz, dokumentacji wdrożeniowych, opisów linii technologicznych, opinii przedkładanych do sądów i in. instytucji państwowych.
🍀prof. dr hab. inż. ANTONI SZUMNY 🍀na co dzień związany z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności, Katedra Chemii.
Profesor Antoni Szumny jest specjalistą z zakresu biotechnologii i chemii. Tytuł profesora uzyskał w dziedzinie nauk rolniczych, w dyscyplinie technologia żywności i żywienia.
Od wielu lat obszarem badawczym Profesora są zioła, rośliny lecznicze i zawarte w nich substancje aktywne w kontekście ich obróbki technologicznej.
Profesor Antoni Szumny jest także członkiem Rady ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich.
🍀dr DOMINIK WRÓBEL🍀
Botanik, pterydolog, siedliskoznawca, zainteresowany w szczególności biologią i ekologią gatunków z rodzaju Equisetum, zróżnicowaniem i zagrożeniami zbiorowisk łęgowych, dynamiką lokalnosiedliskową dolin rzecznych oraz rozprzestrzenianiem się gatunków obcego pochodzenia. Od ponad dwudziestu lat aktywnie działa na rzecz ochrony przyrody. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Botanicznego i Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów. Działa w Regionalnej Radzie Ochrony Przyrody przy RDOŚ w Rzeszowie, a także w Radzie Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie zs. w Dukli. Od 2008 r. nauczyciel dyplomowany. Członek Komitetu Redakcyjnego Studia Pigoniana Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie.
Na wykład pod wspomnianym tytułem zapraszamy w sobotę 24.09.2022 roku
👉Część I o godz. 15.35
👉Część II o godz. 16.50
Serdecznie zapraszamy na Zielarskie Trendy do Wisły

Najnowsze wpisy

PLEBISCYT NA PIĄTKĘ

Braci Zielarska, Wiele już jest w Polsce ogłaszanych plebiscytów jakościowych wyróżniających produkty i ich producentów. Jednak ten plebiscyt jest szczególny. Ogłaszamy "Plebiscyt na Piątkę", w któ...

ZIELARSKIE TRENDY 24-25.09.2022 -PEŁNA AGENDA

UWAGA UWAGA Publikujemy PEŁNĄ AGENDĘ WYDARZENIA Zielarskich Trendów 24-25.09.2022 NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ0

Zielarskie Trendy 24-25.09.2022 Bilety i Oferta pobytowo-konferencyjna

Uwaga Ponieważ mamy bardzo dużo telefonów i maili z zapytaniami czy mamy jeszcze miejsca w hotelu oraz bilety  na Zielarskie Trendy 24-25.09.2022 informujemy:Zostało kilka  OSTATNICH miejscOferta poby...

Zielarskie Trendy 24-25.09.2022- dr n. biol. Henryk Różański, dr n. biol. Dominik Wróbel, prof. dr hab. inż. Antoni Szumny

Ponieważ Zielarskie Trendy nie mogą odbyć się bez niespodzianek- oto jedna z nich Wykład 3 Autorytetów Zielarskich w łączonym wystąpieniu. dr n. biol. Henryk Różański, dr n. biol. Dominik...

Archiwum