21 września 2022
Zielarskie Trendy 24-25.09.2022- dr n. biol. Henryk Różański, dr n. biol. Dominik Wróbel, prof. dr hab. inż. Antoni Szumny
Ponieważ Zielarskie Trendy nie mogą odbyć się bez niespodzianek- oto jedna z nich
Wykład 3 Autorytetów Zielarskich w łączonym wystąpieniu.
🍀dr n. biol. Henryk Różański,
🍀dr n. biol. Dominik Wróbel,
🍀prof. dr hab. inż. Antoni Szumny
wygłoszą II częściowy wykład pod tytułem „INTERAKCJE RECEPTUROWE I FARMAKOLOGICZNE WYBRANYCH ZIÓŁ FARMAKOPEI EUROPEJSKIEJ ”
Będziecie mogli go wysłuchać podczas Zielarskich Trenów 24-25.09.2022, które odbędą sie w Wiśle w Hotelu STOK
🍀dr n. biol. HENRYK STANISŁAW RÓŻAŃSKI🍀
krośnianin, absolwent Wydziału Biologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu; pracę doktorską obronił na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Wieloletni stypendysta (1993-2000) szwajcarskie Fundacj Büchnera.
Wykładowca i kierownik Laboratorium Biologii Przemysłowej i Eksperymentalnej na KPU im. S. Pigonia w Krośnie; Prezes Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów. Dyrektor Działu Badań i Wdrożeń w firmie Laboratorium Zielarza.
Autor i współautor ok. 126 prac naukowych opublikowanych, autor ok. 80 opracowań dla użytku firmowego, ekspertyz, dokumentacji wdrożeniowych, opisów linii technologicznych, opinii przedkładanych do sądów i in. instytucji państwowych.
🍀prof. dr hab. inż. ANTONI SZUMNY 🍀na co dzień związany z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności, Katedra Chemii.
Profesor Antoni Szumny jest specjalistą z zakresu biotechnologii i chemii. Tytuł profesora uzyskał w dziedzinie nauk rolniczych, w dyscyplinie technologia żywności i żywienia.
Od wielu lat obszarem badawczym Profesora są zioła, rośliny lecznicze i zawarte w nich substancje aktywne w kontekście ich obróbki technologicznej.
Profesor Antoni Szumny jest także członkiem Rady ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich.
🍀dr DOMINIK WRÓBEL🍀
Botanik, pterydolog, siedliskoznawca, zainteresowany w szczególności biologią i ekologią gatunków z rodzaju Equisetum, zróżnicowaniem i zagrożeniami zbiorowisk łęgowych, dynamiką lokalnosiedliskową dolin rzecznych oraz rozprzestrzenianiem się gatunków obcego pochodzenia. Od ponad dwudziestu lat aktywnie działa na rzecz ochrony przyrody. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Botanicznego i Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów. Działa w Regionalnej Radzie Ochrony Przyrody przy RDOŚ w Rzeszowie, a także w Radzie Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie zs. w Dukli. Od 2008 r. nauczyciel dyplomowany. Członek Komitetu Redakcyjnego Studia Pigoniana Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie.
Na wykład pod wspomnianym tytułem zapraszamy w sobotę 24.09.2022 roku
👉Część I o godz. 15.35
👉Część II o godz. 16.50
Serdecznie zapraszamy na Zielarskie Trendy do Wisły

Najnowsze wpisy

PLEBISCYT NA 5

Zakończyliśmy I etap "Plebiscytu na Piątkę" organizowanego przez Zespół "Zielarskich Trendów" i wydawców " Leku w Polsce". Plebiscytu dedykowanego branży zielarskiej , do którego zostały zgłoszone pr...

OFERTA DLA UCZESTNIKÓW

Droga Braci Zielarska, Drodzy Przedsiębiorcy i Pasjonaci Zielarstwa,Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji najważniejszego dla branży zielarskiej wydarzenia ZIELARSKIE TRENDY V KONFERENCJA, TARGI Z...

BILETY NA ZIELARSKIE TRENDY

ZIELARSKIE TRENDY V KONFERENCJA, TARGI ZIELARSKIE I FITOTERAPEUTYCZNE organizowane przez Polską Grupę Zielarską sp. z o.o. w dniach 23-24 września 2023 r., w HOTELU STOK**** W WIŚLE pod hasłem pr...

OFERTA DLA WYSTAWCÓW

ZIELARSKIE TRENDY V KONFERENCJĘ, TARGI ZIELARSKIE I FITOTERAPEUTYCZNE organizowane przez Polską Grupę Zielarską sp. z o.o. w dniach 23-24 września 2023 r., w HOTELU STOK**** W WIŚLE pod hasłem pr...

Archiwum