Nauki i wiedzy nigdy za wiele. Obecnie głównym źródłem pozyskiwania informacji stały się strony internetowe najróżniejszych organizacji i instytucji, w tym uczelni i instytutów naukowych, stowarzyszeń czy wreszcie blogi i vlogi traktujące o ziołach i ziołolecznictwie.

Równolegle na rynku tradycyjnej książki w wersji papierowej pojawiają się wciąż nowe, interesujące pozycje branżowe, z których można skompletować całkiem sporą biblioteczkę

W rubryce Biblioteczka zielarza będziemy obiektywnie informować o nowych pozycjach książkowych, które dotyczą tematyki ziół i fitoterapii oraz o ciekawych artykułach. Na bieżąco będziemy śledzić publikacje współpracujących z nami profesorów i wykładowców. Będziemy też przywoływać starsze wydania książek zielarskich i ich autorów.

Z kolei Kompendium wiedzy o ziołach, surowcach zielarskich i produktach naturalnych to miejsce, w którym będziemy zamieszczać monografie ziół, najnowsze informacje naukowe oraz ciekawostki o ziołach, surowcach zielarskich czy produktach naturalnych, które ukazują się w polskich i zagranicznych źródłach poświęconych zielarstwu i fitoterapii.

 

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

© SolEx B2B