Nadrzędnym celem działania Polskiej Grupy Zielarskiej jest integracja środowiska zielarskiego w Polsce i ochrona jego interesów.

Służy temu organizowanie targów i sympozjów zielarskich, które są miejscem bezpośrednich spotkań przedstawicieli branży zielarskiej i okazją do wymiany poglądów oraz zapoznawania się z najnowszą ofertą producentów, dystrybutorów i importerów ziół oraz preparatów stworzonych na bazie ziół.

Z kolei sympozja towarzyszące targom, podczas których odbywają się wykłady tematyczne prowadzone przez współpracujących z PGZ wykładowców z uznanym dorobkiem w dziedzinie zielarstwa, pełnią ważną rolę edukacyjną.

Jednak otaczająca nas rzeczywistość gospodarcza coraz częściej wymaga od nas wszystkich czegoś więcej. Polskie zielarstwo powinno podążać z duchem czasu oraz dostosowywać się do szybko zachodzących zmian we wszystkich sferach związanych z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, czyli właśnie sklepów zielarskich, zielarsko-medycznych, ze zdrową żywnością itp.

Rolę zapewnienia optymalnych warunków handlowych i optymalizowania procesu realizacji zakupów po cenach wynegocjowane dla członków Grupy pełni platforma B2B. Oferta wielu dostawców prezentowana w jednym miejscu daje możliwość wzbogacenia własnej oferty produktowej o nowe, poszukiwane przez klientów towary i jej dostosowania do oczekiwań rynku. Ale ciekawa pod względem cenowym i asortymentowym oferta produktowa B2B to nie wszystko.

Polska Grupa Zielarska umożliwia swoim członkom korzystanie ze wsparcie w prowadzeniu biznesu, a wszystkim zainteresowanym rozpoczęciem działalności w branży zielarskiej – profesjonalne doradztwo przy organizowaniu i otwieraniu sklepu zielarskiego/ zielarsko-medycznego.

 

 

Współpracujemy z:

  • agencją reklamową posiadającą doświadczenie w realizacji projektów dla sklepów zielarskich i zielarsko-medycznych;

  • doradcą podatkowym i doradcą ekonomicznym;

  • doradcą prawnym;

  • doradcą w zakresie wdrażania i audytu systemów HACCP;

  • doradcą w zakresie ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • specjalistą w zakresie tłumaczeń (język angielski i rosyjski).

 

 

W przypadku zainteresowania którąś z form wsparcia prosimy o kontakt mailowy: biuro@grupazielarska.pl

 

 

© SolEx B2B