PLEBISCYT NA PIĄTKĘ

Braci Zielarska,

Wiele już jest w Polsce ogłaszanych plebiscytów jakościowych wyróżniających produkty i ich producentów. Jednak ten plebiscyt jest szczególny.

Ogłaszamy "Plebiscyt na Piątkę", w którym to jego uczestnicy czyli czytelnicy „Zielarskich Trendów” oraz „Leku w Polsce” mogą zgłosić swoich kandydatów oraz dokonać wyborów.

Mamy nadzieję, że nasz Plebiscyt spotka się z zainteresowaniem właścicieli sklepów zielarsko-medycznych, sklepów zielarskich, aptek z asortymentem zielarskim oraz sklepów eko i sklepów ze zdrową żywnością jak również zielarzy i fitoterapeutów, farmaceutów czy techników farmacji. Plebiscyt daje możliwość wyrażenia swojej opinii o produktach drogich Waszemu sercu, które lubicie i doceniacie za ich jakość. Będzie to także świetna okazja do docenienia tych producentów i dystrybutorów, z którymi współpraca układa się Wam najlepiej.


Jak będzie przebiegał Plebiscyt na Piątkę?

 
W dniu 12 kwietnia 2023 roku rozpoczynamy etap przyjmowania zgłoszeń do Plebiscytu  w poszczególnych kategoriach. W celu dokonania zgłoszenia produktu lub firmy w wybranej kategorii należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia będziemy przyjmować do dnia 4 czerwca 2023 r.

Po zebraniu wszystkich zgłoszeń organizatorzy dokonają podliczenia zgłoszeń. Produkty i firmy, na które wpłynie najwięcej zgłoszeń otrzymają nominację do kolejnego etapu jakim będzie głosowanie. W przypadku kategorii, do których zgłoszeń dokonują producenci, importerzy lub główni dystrybutorzy, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Przewidujemy po pięć nominacji w każdej kategorii.

Kolejnym etapem Plebiscytu będzie głosowanie, które rozpocznie się 12 czerwca 2023 r. i potrwa do 17 września 2023 r. Sposób głosowania na nominowane produkty lub firmy zostanie ogłoszony w kolejnych komunikatach.

W wyniku głosowania zostaną wyłonieni laureaci „Plebiscytu na Piątkę” w każdej kategorii. Otrzymają oni statuetkę Eko Miłorzębu 2023 oraz prawo oznaczania swoich produktów i działań marketingowych znakiem graficznym Eko Miłorzębu 2023.

Wszyscy uczestnicy głosowania biorą udział w losowaniu nagrody głównej oraz nagród pocieszenia. Informację o tych nagrodach przekażemy w dniu rozpoczęcia głosowania.Rozstrzygnięcie Plebiscytu, wręczenie statuetek oraz losowanie nagród wśród oddających głosy w poszczególnych kategoriach nastąpi 23 września 2023 r., na uroczystym zakończeniu Plebiscytu podczas V Konferencji, Targów Zielarskich i Fitoterapeutycznych „Zielarskie Trendy’ odbywających się w dniach 22-24 września 2023 r. w Hotelu Stok**** w Wiśle pod hasłem „Fitoterapeutyczne wsparcie leczenia chorób serca oraz układu krwionośnego”.
Co ważne i godne podkreślenia, zgłoszenie udziału w „Plebiscycie na Piątkę” jest bezpłatne.

Zgłaszacie i wybieracie – obiektywnie i zgodnie ze swoim przekonaniem co do słuszności wyboru!

Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatów w poszczególnych kategoriach z wykorzystaniem załączonego Formularza Zgłoszenia „Plebiscytu na Piątkę”.
Formularze należy przesyłać w terminie do dnia 4 czerwca 2023 r. na adres mailowy: plebiscyt@zielarskietrendy.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIA PLEBISCYTU NA PIĄTKĘ


KATEGORIE PLEBISCYTU NA PIĄTKĘ

Czas zaczynać!

Zielarski „Plebiscyt na Piątkę” uważamy za otwarty.

Zapraszamy do udziału w Plebiscycie i życzymy Wam dobrych wyborów, oraz oczywiście wygranych.

Zespoły redakcyjne

„Zielarskich Trendów” oraz „Leku w Polsce”

Najnowsze wpisy

PLEBISCYT NA PIĄTKĘ

Braci Zielarska, Wiele już jest w Polsce ogłaszanych plebiscytów jakościowych wyróżniających produkty i ich producentów. Jednak ten plebiscyt jest szczególny. Ogłaszamy "Plebiscyt na Piątkę", w któ...

ZIELARSKIE TRENDY 24-25.09.2022 -PEŁNA AGENDA

UWAGA UWAGA Publikujemy PEŁNĄ AGENDĘ WYDARZENIA Zielarskich Trendów 24-25.09.2022 NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ0

Zielarskie Trendy 24-25.09.2022 Bilety i Oferta pobytowo-konferencyjna

Uwaga Ponieważ mamy bardzo dużo telefonów i maili z zapytaniami czy mamy jeszcze miejsca w hotelu oraz bilety  na Zielarskie Trendy 24-25.09.2022 informujemy:Zostało kilka  OSTATNICH miejscOferta poby...

Zielarskie Trendy 24-25.09.2022- dr n. biol. Henryk Różański, dr n. biol. Dominik Wróbel, prof. dr hab. inż. Antoni Szumny

Ponieważ Zielarskie Trendy nie mogą odbyć się bez niespodzianek- oto jedna z nich Wykład 3 Autorytetów Zielarskich w łączonym wystąpieniu. dr n. biol. Henryk Różański, dr n. biol. Dominik...

Archiwum