Jedną z form współpracy proponowanych przez Polską Grupę Zielarską jest partnerstwo strategiczne.

Partnerem Strategicznym jest firma, która zajmuje szczególne miejsce w działalności PGZ ze względu na o wiele szerszy zakres wzajemnych kontaktów. Zaangażowanie Partnera Strategicznego przejawia się we wspieraniu działalności prowadzonej przez Polską Grupę Zielarską z wykorzystaniem takich środków jak np. rozpowszechnianie informacji w mediach społecznościowych, zamieszczanie informacji na stronie internetowej Partnera Strategicznego, rozsyłanie materiałów promocyjnych Grupy do swoich kontrahentów i informowanie ich o działalności Grupy oraz wszelkie inne ustalone wzajemnie metody strategicznego wsparcia marketingowego mające na celu zwiększenie ilości członków Grupy oraz zwiększenie jej potencjału zakupowego.

Ze swojej strony Polska Grupa Zielarska, na zasadach wzajemności, wspiera działalność Partnera Strategicznego poprzez promowanie jego oferty na swojej stronie internetowej i w mediach społecznościowych oraz w ramach wszelkich innych dostępnych działań promocyjno-marketingowych. Ponadto PGZ proponuje Partnerowi Strategicznemu preferencyjne warunki współpracy np. pierwszeństwo w dostępie do oferty ambasadorskiej w przypadku organizowanych przez PGZ Targów Zielarskie Trendy.

Polska Grupa Zielarska Sp. z o.o. oraz Partner Strategiczny podejmują wspólnie działania na rzecz szeroko pojętej branży zielarskiej środowiska mające na celu rozwój i wzmocnienie pozycji zielarstwa w Polsce.

 

 Zakład Konfekcjonowania Ziół „FLOS” Elżbieta i Jan Głąb Spółka Jawna to uznany polski producent naturalnych produktów ziołowych obecny na rynku od ponad 30 lat. W ofercie firmy „FLOS” znajdziecie Państwo tradycyjne zioła sypkie, wygodne w użyciu zioła w saszetkach, ziołowe suplementy diety w postaci kapsułek oraz krople i oleje ziołowe. Uzupełnieniem naszej oferty są produkty z nasion gorczycy oraz łuski gryczanej, a także mieszanki ziołowe. Wierzymy, że to co najlepsze powinniśmy czerpać z natury. Dlatego nie stosujemy żadnych aromatów czy sztucznych dodatków. Wszystkie nasze wyroby są w 100 % pochodzenia roślinnego.


 

EkaMedica® – Naturalnie Znaczy Zdrowo. Wiodąca polska marka obecna w ponad 2 tys sklepów medyczno - zielarskich, zielarskich oraz ze zdrową żywnością. Ekamedica od 2001 r. zajmuje się produkcją i dystrybucją naturalnych preparatów: suplementów diety w formie soków, tabletek, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz kosmetyków. Wszystkie produkty EkaMedica wytwarzane są według ściśle opracowanych norm, bez dodatku konserwantów z zachowaniem swoich właściwości, przeznaczone dla diabetyków. Preparaty nasze dzięki unikalnym procesom produkcji i najwyższej jakości zdobyły zaufanie u klientów, którzy pragną przywrócić równowagę organizmu.

23 marca 2017 EkaMedica otrzymała certyfikat BIO. Naszych produktów z oznaczeniem BIO szukajcie już wkrótce w dobrych sklepach zielarsko-medycznych i ze zdrową żywnością. Jakość żywności ekologicznej jest pod stałą kontrolą jednostki certyfikującej BioCert Małopolska. Nad doborem surowców i procesem produkcji czuwa Dział Jakości EkaMedica. W kwietniu 2018 w EkaMedica został wdrożony System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg normy ISO 22000. Posiadany certyfikat jest gwarancją, że kwestie związane z jakością i bezpieczeństwem żywności są traktowane przez naszą firmę priorytetowo. ISO 22000 jest międzynarodową normą, która ujednolica i harmonizuje na poziomie globalnym standard w zakresie strategicznych elementów zarządzania bezpieczeństwem i higieną żywności. W EkaMedica cały cykl począwszy od skupu surowca przez łańcuch dostaw, produkcję, aż po sprzedaż gotowego produktu podlega stałemu monitorowaniu i kontroli w celu zachowania deklarowanych parametrów produktów oraz bezpieczeństwa zdrowotnego.


General Hemp Marketing jest jednym z pierwszych i największych w Polsce producentów konopi włóknistych i jest od wielu lat zaangażowana w badania, rozwój, produkcję i sprzedaż produktów z konopi. Jest też jednym z niewielu, który uprawia i przetwarza rośliny w naszym kraju. Misją firmy jest zagospodarowanie wszystkich części rośliny, od ziarna po słomę, a tym samym pokazanie potencjału prozdrowotnego, ekologicznego i ochronnego dla człowieka i jego środowiska naturalnego. Marka Dobre Konopie to pierwszy w Polsce sklep i hurtownia internetowa z produktami z konopi siewnych założony w ramach spółki General Hemp Marketing. Pod marką Dobre Konopie firma wprowadza na rynek własne produkty i są to przede wszystkim: olejki CBD, CBG o działaniu prozdrowotnym, odżywki na bazie białka konopnego, nasiona konopne zaliczane do „super food, oparte wyłącznie na naturalnych składnikach napoje i ziołowe susze z liści lub kwiatów pochodzących z polskich upraw. Do wytworzenia wszystkich produktów wykorzystywane są wyłącznie rośliny z zatwierdzonych odmian Cannabis sativa L., które nie zawierają substancji psychoaktywnej delta 9 – THC (tetrahydrokannabinol).


 

Inwent Herbs to firma łącząca tradycje zielarskie z dokonaniami współczesności, dbałością o jakość składników i zachowaniem restrykcyjnych zasad produkcji. Nasze produkty płynne nie zawierają alkoholu, dzięki czemu zwiększamy znacznie grupę odbiorców. W składzie preparatów w kapsułkach znajdują się tylko zioła, nie używamy żadnych wypełniaczy czy konserwantów. Unikalny skład, dbałość o skuteczność i bezpieczeństwo Pacjentów to nasze hasła przewodnie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo NAJLEPSZY na rynku Para Herbs -preparat przeciwpasożytniczy , który dzięki swojemu unikatowemu składowi działa również przeciwgrzybiczo oraz naszą NOWOŚĆ – Pulmo Herbs na dolegliwości płucno-oskrzelowe. Spośród wielu produktów znajdujących się w naszej ofercie jest również Pankro Herbs- preparat o wyjątkowym składzie stanowiący wsparcie dla pracy trzustki, jelit i dwunastnicy. „Naturalnie dla całej rodziny”- naturalne suplementy dla małych i dużych.

© SolEx B2B