Platforma B2B ZIOŁOLINK powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby uczestników rynku zielarskiego.

Jej Partnerami są producenci, dostawcy, dystrybutorzy, a uczestnikami - sklepy zielarsko-medyczne, zielarskie, ekologiczne i inne zainteresowane ofertą sprzedażową Partnerów prezentowaną na platformie B2B ZIOŁOLINK.

Jakie korzyści daje Dostawcom przystąpienie do Platformy B2B ZIOŁOLINK?

 • dodatkowy kanał prezentacji swojej oferty;
 • możliwość dotarcia do większej  liczby odbiorców z odpowiednim profilem działalności;
 • obsługa procesu pozyskiwania leadów zakupowych przez Portal B2B;
 • dotarcie z reklamą oraz promocjami i nowościami do odpowiedniej grupy docelowej;

Jakie korzyści daje przystąpienie do Platformy B2B ZIOŁOLINK jej Klientom (zielarniom/sklepom)?

 • dostęp do szerokiego asortymentu wielu dostawców w jednym miejscu przez 24h/7 dni;
 • oszczędność czasu podczas procesu tworzenia zamówień;
 • przyjazna dla użytkowników platforma, łatwa w obsłudze (dostęp przez stronę internetową www.grupazielarska.pl po zalogowaniu);
 • najlepsze warunki dzięki kontraktom negocjowanych przez zespół z wieloletnim doświadczeniem;
 • oszczędności – wzrost potencjału zakupowego;
 • doradztwo i profesjonalna obsługa;
 • ułatwienia współpracy z Dostawcami;
 • wsparcie merytoryczne w doborze asortymentu dzięki możliwość weryfikacji portfolio wielu porównywalnych produktów różnych dostawców oraz ich specyfiki;
 • zero ryzyka - w celu weryfikacji warunków współpracy dajemy Państwu okres testowy na naszej platformie. W przypadku rezygnacji z udziału w grupie brak kosztów.


Aktualnie Grupa prezentuje na platformie B2B ZIOŁOLINK wynegocjowane specjalnie dla członków Grupy oferty poniższych Partnerów.

Zapraszamy do współpracy dostawców ciekawych, dobrych jakościowo, certyfikowanych produktów dedykowanymi do sprzedaży w sklepach zielarskich, zielarsko-medycznych, ekologicznych, drogerii naturalnych itp.

Zapraszamy sklepy zielarskie, zielarsko-medyczne, ekologiczne, drogerie naturalne do zapoznania się z ofertami naszych Partnerów i do przystąpienia do platformy B2B ZIOŁOLINK.

BIOLIT Sp. z o.o.to firma polska z siedzibą w Chorzowie, która od niedawana wykorzystuje w Polsce naukę i osiągnięcia syberyjskich naukowców. Firma propaguje wiedzę na temat naturalnych produktów wytwarzanych w oparciu o unikalną wskali Europy technologię wytwarzania wodnych ekstraktów i zajmuje się ich sprzedażą. Procesy technologiczne prowadzone są bez udziału alkoholu i innych rozpuszczalników lotnych, dzięki czemu produkty te zachowują wartości roślin,z których zostały wytworzone i dlatego mają one szersze zastosowanie farmakologiczne. Nie wchodzą w szkodliwe interakcje z lekami, co więcej, łagodzą skutki uboczneterapii farmakologicznych. Substancje czynne zawarte w produktach oferowanych przez Biolit regulują funkcje układu sercowo-naczyniowego, kostno-stawowego, moczowo-płciowego, pokarmowego i metabolizm węglowodanów.Wspierają odporność organizmu i regulują gospodarkę hormonalną. Wszystkie produkty firmy Biolit Sp. z o.o. znajdują się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Strategicznym partnerem Biolit Sp.z o.o. jest Syberyjski Państwowy Uniwersytet Medyczny w Tomsku. Nowe badania kliniczne i przedkliniczne oraz wiedza wysoko wykwalifikowanych współpracowników uniwersytetu medycznego są wdrażane do produkcji przez specjalistów firmy Biolit. Zasób wiedzy z badań jest imponujący, a osiągnięcia naukowe z tego rejonu mało rozpowszechnione a nawet często nie ujawnione jeszcze w Europie. Popularyzację tej unikalnej wiedzy firma prowadzi podczas spotkań targowych, co jest najważniejszym ogniwem jej działalności. Firma Biolit była wielokrotnie nagradzana honorowymi medalami i nagrodami Grand Prix na targach syberyjskich. Polskie Towarzystwo Diabetologiczne przyznało firmie Biolit nagrodę za najlepsze suplementy dla diabetyków. Firma Biolit Sp. z o.o. gwarantuje profesjonalną i kompleksową obsługę oraz szkolenia dla partnerów, lekarzy  i farmaceutów dotyczące stosowaniu produktów w kompleksowej fitoterapii w oparciu o badania kliniczne syberyjskich naukowców i lekarzy. Oferta obejmuje również kompleksowe szkolenia wyjazdowe z prezentacją praktyki klinicznej, technologii przetwarzania i wizją lokalną na terenach upraw w rejonie Ałtaju.
Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2003 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję lidera rynku w dziedzinie certyfikacji produktów na Rynki wschodnie.
W 2014 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Poprzez współprace Polskimi producentami wiemy, iż najlepsza jakość rodzi się z natury. Dzięki częstym wizytom w Krajach wschodnich poznaliśmy skuteczne sposoby pielęgnacji zdrowia i urody, które praktykowane są przez mieszkańców Federacji Rosyjskiej od stuleci.
Zachęcamy polskich odbiorców do zakupu Rosyjskich ekologicznych kosmetyków, które produkowane są ze 100 % naturalnych składników. Rosyjskie kosmetyki ekologiczne są jednym z lepszych produktów kosmetycznych wprowadzanych na nasz Rynek. 
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą. Nasza firma dołoży wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane ekspresowo, a oferowany towar był najlepszej jakości.
GSH POLSKA Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem na rynek Polski innowacyjnych suplementów diety. Nasza firma od ponad 10 lat towarzyszy Polakom w zdrowiu i chorobie. Naszym celem i ambicją jest zapewnienie najlepszych naturalnych, bezpiecznych produktów z całego świata. Jako jedyni w kraju importujemy suplementy diety produkowane m.in. przez kanadyjski Instytut Badawczy - Immunotec Research w Montrealu, który jest wynalazcą i producentem Immunocal. Immunotec nieustannie prowadzi zaawansowane badania naukowe, testuje skuteczność produktów oraz opracowuje kolejne receptury.
Na początku naszej działalności skupialiśmy się na poszerzaniu wiedzy społeczeństwa na temat roli glutationu i jego prekursorów w organizmie ludzkim. Immunocal będący jedynym naturalnym, potwierdzonym badaniami klinicznymi produktem podnoszącym poziom glutationu w organizmie szybko zyskał przychylność lekarzy i farmaceutów. Aktualnie z sukcesem wprowadzamy kolejne innowacyjne suplementy diety najwyższej jakości m.in. nootropy oraz produkty na bazie mastiha.
Nasze zaangażowanie doceniło Centrum Badań Opinii Klientów, przyznając nam Certyfikat Firma Godna Zaufania.
BIOTA PHARMA jest wyłącznym dystrybutorem marki Bioxsine. Bioxsine to ziołowe rozwiązanie na wypadanie włosów. Dermokosmetyki Produkty Bioxsine są dostępne w Polsce od 2013 roku, ale tylko w aptekach. Marka Bioxsine cieszy się dużym zaufaniem wśród farmaceutów oraz konsumentów. Produkty są dostępne już w ponad 1000 aptek oraz w innych punktach sprzedaży.
Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertą nowoczesnych suplementów diety firmy Biovitalium, opracowanych wg, receptur doktora Henryka Różańskiego oraz profesora Tadeusza Trziszki (Ovobiovita)
Wszystkie nasze produkty powstają w laboratoriach farmaceutycznych i są produkowane w standardzie leków. Ponadto są one w 100% naturalne.
Biovitalium to nowoczesna i prężnie rozwijająca się grupa, której misją jest opracowywanie i sprawdzanie innowacyjnych receptur dla tworzenia skutecznych i bezpiecznych suplementów diety, koniecznych do utrzymania zdrowia i optymalnej kondycji fizycznej każdego z nas. Naszą mocną stroną jest ścisła współpraca z wieloma znanymi ośrodkami akademickimi z kraju i świata, co zapewnia nam bezpośredni dostęp do najnowszych opracowań naukowych dotyczących projektowania i tworzenia skutecznych i bezpiecznych receptur zielarskich. Pozwala zminimalizować ryzyko niekontrolowanych działań ubocznych czy niekorzystnych interakcji składników zawartych w naszych innowacyjnych preparatach. Nasze produkty posiadają wszelkie wymagane atesty bezpieczeństwa m.in. LEFO Institute ( niemiecki instytut ds. opiniowania suplementów pod kątem bezpieczeństwa oraz wartości odżywczej). Nasze doświadczenie, zaplecze naukowe oraz zaangażowanie pracowników przekładają się na wysoką jakość i niekwestionowaną skuteczność naszych preparatów. Suplementy Biovitalium wyróżnia przede wszystkim skład – każda substancja tworząca recepturę jest dokładnie przebadana i skomponowana tak, aby współgrać z innymi składnikami preparatu i stymulować naturalną zdolność naszego organizmu do zachowania homeostazy Nie tworzymy leków zmieniających fizjologii i metabolizmu organizmu, ale produkty, które mają za zadanie pobudzać organizm do zachowania pełni zdrowia i dobrego samopoczucia. Nasze suplementy to skoncentrowane źródło witamin pochodzenia naturalnego, dobrze przyswajalnych mikro i makroelementów oraz ekstraktów ziołowych, standaryzowanych i prawdzonych pod kątem bezpieczeństwa stosowania. Wszystkie dotychczas stworzone przez nas suplementy mają postać kapsułek twardych, łatwych do połknięcia i zamkniętych w bezpieczne i wygodne opakowania z plastiku. Grupa Biovitalium to przyszłość rynku suplementów diety i lider w dziedzinie naturalnej i skutecznej ochrony zdrowia.
DARMED  SPLAT jest wiodącym rosyjskim innowatorem i producentem awangardowych środków do profesjonalnej pielęgnacji jamy ustnej.
Nasze laboratorium badawcze oraz centrum badawczo-rozwojowe pracują nad tworzeniem unikalnych mieszanek. Obecnie SPLAT jest właścicielem ponad 10 rosyjskich i międzynarodowych patentów.
Wysoka skuteczność wszystkich naszych produktów została potwierdzona w trakcie obszernych badań przeprowadzonych w Rosji, Japonii i krajach UE.
Od 15 lat tworzymy markę Dermaglin w zgodzie z prostą filozofia ,,ulepić zdrowie z glinki" konsekwentnie pielęgnując połączenie natury, zdrowia i piękna. Jesteśmy liderem w wydobyciu i przetwarzaniu najcenniejszej z glinek - zielonej glinki kambryjskiej i jako jedyni w Europie tworzymy kosmetyki na jej bazie. Od lat budowany wizerunek marki oparty jest na oryginalnych innowacyjnych recepturach oraz specjalnej technologii synergicznego połączenia zielonej glinki kambryjskiej z cennymi wyciągami ziołowymi, co czyni nasze kosmetyki unikatowymi i innowacyjnymi na skalę światową.
Misją naszej firmy jest produkcja najwyższej jakości kosmetyków z zielonej glinki kambryjskiej z zachowaniem naturalności i prostoty składów. Uważamy, że każdy zasługuje na możliwość stosowania bezpiecznych naturalnych zdrowych produktów. Nasze produkty powstają w nowoczesnej fabryce spełniającej najwyższe standardy produkcji GMP, a ich jakość potwierdzają liczne badania i certyfikaty oraz prestiżowe nagrody na międzynarodowych imprezach targowych. Przede wszystkim spektakularne działanie produktów Dermaglin doceniają internauci przyznając wysokie noty na portalach społecznościowych.
DIET-FOOD (MIPAMA) to prężnie rozwijająca się firma z sektora żywności ekologicznej/wegańskiej/bezglutenowej/suplementów diety. Naszą misją jest produkcja oraz sprzedaż pełnowartościowych produktów, które sami na co dzień spożywamy. Jesteśmy już ponad 5 lat na rynku i z każdym miesiącem nasze portfolio produktowe rośnie o kilka nowości. Bardzo dużą wagę dobieramy do estetyki poglądów oraz ich jakości co jest bardzo mocno doceniane przez naszych klientów. Obecnie nas brand sprzedaje takie produkty jak: superfoods, masła orzechowe, przekąski, produkty kokosowe, proteiny, oleje, makarony, zioła, suplementy diety, gąbki konjac oraz woda kokosowa.
Firma ELENA jest producentem liofilizatów, w tym również kolagenu naturalnego. Skupiamy nasze działania na konserwowaniu żywności metodą, która pozwala na utrwalenie jej z zachowaniem witamin i minerałów oraz cennych właściwości odżywczych. Korzystamy głównie z metody polegającej na sublimacyjnym suszeniu zamrożonych produktów, czyli liofilizacji. Mogą to być warzywa oraz owoce, takie jak banany czy zielony groszek, które służą za świetną przekąskę - alternatywę dla chipsów lub dodatek do dań. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych pożywnych przysmaków, które mogą stać się prawdziwą innowacją w każdej kuchni. Skupiamy nasze działania na konserwowaniu żywności metodą, która pozwala na utrwalenie jej z zachowaniem witamin i minerałów oraz cennych właściwości odżywczych. Ponadto w naszej ofercie znajduje się również szereg suplementów z kolagenem pochodzącym z ryb i owocowymi czy mlecznymi dodatkami. Dostępne są różne warianty, między innymi w kapsułkach bądź w proszku, z którego można przyrządzić shake’a
Natura leży u podstaw ideału, do którego dążymy.
Ponad dwadzieścia lat temu Anna Kołodziejczak, dziś dyrektor kreatywny firmy FITOMED, a wówczas doktorantka w Instytucie Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk, zwróciła uwagę, iż na rynku kosmetyków pielęgnacyjnych dominują produkty ładnie opakowane, o intensywnym zapachu, ale o małym stopniu wykorzystania rodzimych składników ziołowych.Przeciwstawienie się tej tendencji leżało u podstaw filozofii działania nowo powstałej firmy FITOMED. I tak w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia zrodziła się produkowana do dziś seria ziołowa do mycia włosów i ciała z korzenia powszechnie uprawianej w Polsce mydlnicy lekarskiej. Innowacyjny pomysł polegał na ograniczeniu do minimum obecności detergentów w produktach myjących i zastąpieniu ich saponinami – naturalnymi detergentami obecnymi w korzeniu mydlnicy lekarskiej. Seria kosmetyków z mydlnicą lekarską produkowana jest do dziś i cieszy się niesłabnącym powodzeniem.                                              
Firma FITOMED od lat inwestuje w badania konsumenckie, użytkowe oraz skuteczności. Nie zapominając o tradycji, podąża z duchem czasu i konsekwentnie proponuje kolejne przyjazne produkty do pielęgnacji włosów, ciała i twarzy, w tym kremy, sera, esencje i olejki.
Każdy kosmetyk marki FITOMED gwarantuje bezpieczną i skuteczną pielęgnację, co potwierdza słuszność przyjętej ponad dwadzieścia lat temu filozofii działania w zgodzie i przyjaźni z naszą rodzimą naturą.
Firma HERBAMEDICUS jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę wysokiej jakości jedynie oryginalnych naturalnych szwajcarskich kosmetyków, preparatów oraz suplementów diety dedykowanych dla osób z problemami aparatu ruchowego ( bóle mięśni, stawów, kolan, etc) oraz problemów skórnych  W Polsce prowadzimy działalność od 8 lat w tym czasie nasze produkty zostały docenione przez konsumentów czego dowodem są zdobyte liczne nagrody konsumenckie przyznane za jakość i skuteczność działania. Jedynie Oryginalne naturalne szwajcarskie preparaty Herbamedicus. To co nas wyróżnia od firm konkurencyjnych. Naturalny skład preparatów z kompozycji najwyższej klasy szwajcarskich ziół. W przypadku maści brak sztucznej kamfory i wody oraz gliceryny. Użycie naturalnych olejków roślinnych w przypadku dermokosmetyków. Szybkie działanie i wydajność to nasze atuty.
Krakowskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL w Krakowie SA są producentem
produktów leczniczych

 • herbat owocowo-ziołowych
 • herbat funkcjonalnych
 • syropów ziołowych
 • syropów owocowych
 • suplementów diety w kapsułkach i tabletkach
 • ziół jednorodnych
 • kosmetyków
Działalność prowadzimy już od ponad 60 lat zarówno na rynku krajowym i zagranicznym. W tym czasie stworzyliśmy bardzo atrakcyjną ofertę, którą systematycznie poszerzamy o nowe produkty. Nieustannie dbamy o rozwój i modernizację naszych linii produkcyjnych. Pilnie śledzimy tendencje rynkowe w następstwie czego tworzymy produkty dostosowane do potrzeb, oczekiwań i wymagań klientów.
HERBAPOL Poznań to marka obecna w polskich domach od pokoleń. Cieszymy się opinią firmy, która produkuje naturalne preparaty z surowców najwyższej jakości. to nie tylko opinia, to fakt. Jakość naszych produktów jest dla nas najważniejsza. Klientom gwarantujemy, że współpraca z nami pomaga prowadzić stabilny i przewidywalny biznes. Pacjenci prosząc o produkty Herbapolu Poznań otrzymają zawsze preparaty o najwyższej jakości, w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
Firma INVEX REMEDIES została stworzona w oparciu o technologię Jednostki Innowacyjno-Wdrożeniowej INWEX, którą w 1987 roku założył wybitny chemik i wynalazca Stanisław Szczepaniak – główny twórca ponad 150 patentów. Jego poświęcenie, pasja i praca sprawiły, że jako ceniony naukowiec został uhonorowany licznymi nagrodami, tytułami, wyróżnieniami oraz orderami izłotymi medalami przyznawanymi podczas targów wynalazczości.  W laboratoriach firmy opracowana została technologia monojonowa, dzięki której uzyskuje się cząstki pierwiastków ponad dziesięciokrotnie mniejsze niż dotychczas stosowane w farmakologii i kosmetologii nanocząsteczki. Jest ona fundamentem działalności firmy Invex Remedies. Opatentowana przez firmę technologia monojonowa pozwala na dostarczenie organizmowi substancji aktywnych w najlepiej przyswajalnej formie.Czołowymi i najbardziej znanymi produktami są suplementy diety oraz kosmetyki na bazie monojonowego KRZEMU, BORU, SREBRA , ZŁOTA, MIEDZI
Suplementy diety Invex Rememedies stworzone w oparciu o technologię monojonową, są doskonałym źródłem minerałów pochodzących z natury, wchłanianych w całym przewodzie pokarmowym. Suplement Silor B oraz biochelaty Zn-Cu-Mg i Zn-Cu-Cr gwarantują zaopatrzenie komórek w substancje aktywne i uzupełniają niedobory najważniejszych i niezbędnych dla życia pierwiastków takich jak: krzem, bor, cynk, miedź, chrom i magnez. Dzięki płynnej formule odznacza je brak substancji zbrylających, konserwantów, barwników czy sztucznych aromatów, są łagodne i służą wyłącznie zachowaniu zdrowia.
Opracowane serie kosmetyków można łatwo dopasować do potrzeb każdej skóry w zależności od jej typu, problemu czy wieku. Substancje aktywne zawarte we wszystkich liniach są kompaktybilne i odznaczają się synergią. Kosmetyki Invex Remedies nie zawierają: konserwantów, parabenów,  alkoholu,  sls,  substancji toksycznych,  sztucznych barwników.
MARMED HEALTH CARE z marką KROPLA ZDROWIA to wyjątkowa seria kosmetyków naturalnych stworzonych z myślą o wszystkich, którym bliska jest potrzeba obcowania z naturą w codziennym życiu. Receptury kosmetyków Kropla Zdrowia są oparte na naturalnych składnikach roślinnych, a ich kompozycje dobrane tak, aby zapewnić idealną pielęgnację każdego rodzaju skóry, także tej wrażliwej, wymagającej specjalnego, delikatnego traktowania. Tworząc nasze kosmetyki opieramy się na najwyższej jakości certyfikowanych olejach i ekstraktach roślinnych oraz olejkach eterycznych, które wspomagają skórę w przywróceniu i zachowaniu jej naturalnych funkcji fizjologicznych. Znana marka na rynku zielarskim z produktami wysokiej jakości . W ofercie firmy znajdziecie Państwo m. in  mydło z nanosrebrem  i białą gliną w kostce oraz w płynie, mydło z piżmem, lawendą itp. żele do higieny intymnej i wiele innych super produktów.
GINSENG POLAND– To, co w przyrodzie najcenniejsze. Firma oferuje najwyższej jakości suplementy diety (współpraca z Instytutem Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich) takie jak żeńszeń, spirulina, ekstrakty, witaminy, Omega 3,6,9, glukozamina. Dostarczamy wyłącznie produkty najwyższej jakości – w ofercie posiadamy produkty Clean Label (czysty skład bez zbędnych dodatków).                         
TOP PRODUKTY:

 • Żeńszeń w płynie w 3 odsłonach: Ginseng 500 z miodem, Ginseng 200 z mleczkiem pszczelim i miodem oraz Ginseng 500 Plus z cytryńcem chińskim, zieloną herbatą, mleczkiem pszczelim i miodem.
 • Spirulina Hawajska w postaci kapsułek roślinnych oraz proszku oraz Spirulina Kalifornijska w postaci tabletek – bogactwo naturalnego białka, witamin i mikroelementów. Kraj pochodzenia USA.
 • Czerwone winogrona ekstrakt – OPC i Resveratrol.
 • Glukozamina 1000 mg Chondroityna 500 mg 60 tabletek – po produkt kierują farmaceuci, lekarze i zielarze. Jedno opakowanie to dwa miesiące kuracji.
MeaPharma to od 2010 r. dynamicznie rozwijająca się na rynku farmaceutycznym i suplementów diety firma konsultingowa. Nasza działalność obejmuje szerokie spektrum usług doradczych dotyczących produktów leczniczych dla ludzi i zwierząt, wyrobów medycznych oraz suplementów diety. Posiadamy wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie przygotowania dokumentacji rejestracyjnej, prowadzenia procesów rejestracyjnych i rerejestracyjnych, przeprowadzenia zmian porejestracyjnych, monitorowania działań niepożądanych oraz przeprowadzania audytów u producentów.
Dzięki długoletniej pracy również przy produkcji leków, wyrobów medycznych i suplementów diety, kontroli ich jakości oraz sprzedaży, doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb Państwa wytwórni.

Firma MeaPharma wprowadziła na rynek suplementy diety z serii ASTRAGALUS zawierających ekstrakt z korzenia traganka.
MELALEUCA POLAND Sp. z o.o. jest producentem parafarmaceutyków na bazie olejku z drzewa herbacianego będącego najsilniejszym naturalnym środkiem grzybo- i bakteriobójczym oraz aloesu (aloe vera), który ma olbrzymi zakres zastosowań.  Nasze kosmetyki, jako jedne z naprawdę nielicznych na polskim rynku, oparte są na 99,97% naturalnym australijskim soku aloesowym (wytwarzanym z miąższu aloesowego pozbawionego skórki, zawierającej mogącą uczulać aloinę, nie zaś na rozcieńczanym skondensowanym ekstrakcie proszkowym). W naszej ofercie znajdziecie Państwo :serię z PROFTIN-M” przeznaczona jest do profilaktyki przeciwgrzybicznej stóp, serię TIALO do cery trądzikowej, serię TEA TREE oparta jest na terapeutycznym działaniu olejku z drzewa herbacianego, serię DENTAL przeznaczoną do codziennej dbałości o zdrowie zębów i dziąseł oraz seria preparatów nawilżających, regenerujących i kojących na bazie aloesu ALOE VERA (są to preparaty na bazie australijskiego aloesu, gdzie zawartość czystego aloesu, nie pochodzącego z proszku, wynosi od 75% do 99,92%). W naszej ofercie znajduje się seria preparatów opartych na tradycyjnej recepturze produkowanych dla Herbarium Św. Franciszka przy Klasztorze Ojców Franciszkanów w Panewnikach.
Firma NOMAK od 16 lat działa na rynku oferując Państwu najwyższej jakości żywność ekologiczną oraz suplementy diety. Od 2005 roku po dzień dzisiejszy staramy się wybierać dla Państwa spośród całej gamy produktów tylko te, które są pełne witamin i minerałów. Z pasją i oddaniem działamy na rynku spożywczym posiadając certyfikat rolnictwa ekologicznego PL-EKO-04. Oferowana przez nas żywność posiada wymagane certyfikaty i atesty. 
„Nasze produkty to początek drogi do zdrowego stylu życia”.
Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem renomowanych niemieckich firm takich jak:
Kräuterhaus Sanct Bernhard KG
Ölmühle Solling GmbH                                                         
Coconut Business GmbH                                                          
Herbaria Kräuterparadies GmbH                                                    
Naturprodukte Dr. Pandalis                                                            
Terra Mundo Gmbh                                                                        

Jeśli dbasz o zdrowie, zarówno swoje jak i bliskich Ci osób oraz cenisz sobie wysoką jakość żywności oraz suplementów diety nasze produkty są właśnie dla Ciebie.
NOVA KOSMETYKI to Polski producent wysokiej jakości kosmetyków opartych o naturalne składniki i wzbogaconych o innowacyjne komponenty. Jesteśmy firmą rodzinną pochodzącą z Małopolski, produkującą kosmetyki na bazie naturalnych składników, nie ma w ich składzie SLS, SLES, parabenów, silikonów, sztucznych barwników, konserwantów, GMO oraz pochodnych ropy naftowej. Posiadamy 3 serie kosmetyków: GoCranberry, GoArgan oraz Mikkolo. Podstawę dla naszych serii stanowią m. in.: ekstrakt z żurawiny oraz oleje: żurawinowy, arganowy oraz kokosowy. Stosujemy składniki, które pochodzą z naszego małopolskiego regionu. Używamy wyciągi z roślin, które pochodzą z gospodarstw małopolski, sól pochodząca z lokalnej kopalni Soli w Bochni oraz oleje tłoczone przez lokalnych rolników. Podążając za najnowszymi trendami panującymi w kosmetyce stosujemy zarówno innowacyjne surowce, jak i te znane od wieków ze swojej skuteczności. Komponenty używane do produkcji naszych produktów są wysokiej jakości, a receptury opracowane tak, aby kosmetyki jak najskuteczniej zadziałały. Tworzymy kosmetyki, jakich sami chcielibyśmy używać. Posiadamy własne laboratorium mikrobiologiczne, gdzie badana jest, każda nawet najmniejsza partia kosmetyków. Kosmetyki zawierają składniki z certyfikatem ekologicznym, są hipoalergiczne, przebadane dermatologicznie oraz odpowiednie dla wegetarian i wegan.
NANO TRADE to firma, która zaczynała jak wiele innych. Potrzeba matka wynalazku. Z uwagi na obserwację  problemów osób starszych oraz obserwacji destrukcji układu kostno-stawowego wynaleziono preparat o nazwie NANO ONE FORTE. Jest to krem leczniczy zawierający w składzie nano cząsteczki złota, srebra i platyny. Okazało się bowiem, że stosowanie tego preparatu przynosi ulgę w bólach stawowych. Ale to nie wszystko . Okazało się bowiem, że działa  np. na wirusa opryszczki – przyspieszając gojenie tzw „zimna” czasami wręcz blokując rozwój tegoż wirusa.
Firma w swojej ofercie posiada kubki do uzdatniania wody.
ORGANIS to producent mieszanek ziołowych i niestandaryzowanych ekstraktów roślinnych. Zapraszamy Państwa na przygodę z natura. Nasza wrodzona pasja do ziół sprawia, iż tworzymy wyjątkowe produkty z wyjątkowych składników. Od wielu lat interesujemy się zdrowym odżywianiem, zielarstwem i suplementami. Otaczamy się produktami pochodzenia naturalnego a takie dary traktujemy z szacunkiem. Każda informacja związana z leczeniem ziołami jest dla nas bezcenna. Wierzymy, że natura ma dla Nas najlepsze rozwiązania i chcemy żeby coraz więcej osób z nich korzystało. Nasze zioła pochodzą przede wszystkim z ekologicznych upraw oraz roślin rosnących naturalnie w stanie dzikim. Mieszanki są przygotowywane oraz komponowane przez zielarzy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Wysoka jakość i naturalność ziół sprawia, iż są one skuteczne i intensywne w smaku. OFERUJEMY Produkty, które znajdziesz u nas są najwyżej cenionej jakości. W naszej pracy kładziemy nacisk na takie aspekty jak uczciwość oraz jakość. Uważamy, że produkty które oferujemy mają służyć przede wszystkim osobom, które z nich korzystają. Wszystkie produkty najpierw sprawdzany na sobie, by wartościowe i bezpieczne oferować naszym klientom.
POLSKIE CENTRUM FARMACEUTYCZNE to dostawca naturalnych suplementów diety PASOLEK i BLOCK VIR.
Nasze produkty NIE ZAWIERAJĄ sztucznych konserwantów, wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu, sorbinian potasu, benzoesan sodu.
PROHERBIS (YUCCA)  jest firmą produkującą artykuły spożywcze, suplementy diety, mieszanki i herbatki ziołowe. W załączonej ofercie można znaleźć podstawowe produkty tj.: ostropesty, błonniki, czystki, ale i te mniej znane np. Korzeń arktyczny, węgiel spożywczy w proszku, czyściec leśny. Proponujemy nasze artykuły w wielu formach m.in.: ciętej, mielonej, a także w jakości premium
PRO-PHARMA to polska firma założona w 2007 roku. Jest bezpośrednim dystrybutorem bogatych w methylglyoxal, certyfikowanych miodów Manuka MGO™ z Nowej Zelandii. Nasze miody posiadają stężenia Methylogloksalu: 30 , 100 , 250 ,400 ,550 . Oferujemy również wysokiej jakości, nisko przetworzone, posiadające standaryzację substancji aktywnych produkty produkowane pod marką Dr Gaja: tłoczone na zimno, nierafinowane oleje i mikstury olejowe, 100% soki z aloesu, noni, aronii ( również BIO), sole ( o obniżonej zawartości sodu, himalajska, Kala Namak), słodziki ( ksylitol, erytrytol), naturalne suplementy diety (ProMagnez, Proskórcz, ProOdporność) nie zawierające wypełniaczy, przeciwzbrylaczy czy konserwantów. Jesteśmy również dystrybutorem kosmetyków Yope oraz ekologicznej chemii domowej Lilly’s Eco Clean także naturalnych środków czystości Lilly’s Eco Clean.
SHAMASA Na początku były podróże i przyjaźnie Każdy zakątek świata ma do zaoferowania coś fascynującego. Nas ujęły kosmetyki, zioła i produkty które są tak oczywistą częścią kultur i ludzi, którzy ich używają. Zafascynowani bogactwem roślin, ich właściwościami i pasją właścicieli firm którzy je produkują zamarzyliśmy o własnej małej firmie, która połączy ten zachwyt nad naturalnymi produktami, wolność w działaniu i możliwość opowiedzenia o tym, wszystkim, którzy będą mieli otwartość poznania. I tak powstała Shamasa. Wieloletnia selekcja pochodząca ze sprawdzonych upraw i producentów dla których praca równa się pasja to teraz nasz asortyment. Jakość produktu to dla nas priorytet, dlatego w tej kwestii nie uznajemy kompromisów i bardzo dbamy o pochodzenie produktów, które legitymują się certyfikatami gwarantującymi ich jakość. Olejki, mydła, hydrolaty, glinki i masła z naszej oferty to arsenał pielęgnacyjny, który jest stałym rezydentem w naszej prywatnej łazience i sprawdza się zarówno do pielęgnacji skóry jak i włosów. Nieustannie testujemy nowości, które chcielibyśmy Wam pokazać, ale też chętnie słuchamy Waszych opinii i korzystamy z Waszych doświadczeń. Ponieważ jesteśmy wielbicielami niszowych zapachów, do naszej oferty dołączyliśmy całą gamę naturalnych perfum. Szczególnym powodzeniem cieszą się nasze sprzedażowe HITY ZAPACHOWE: Swawolny Sandał i Buńczuczne Piżmo. To roślinne mieszanki olejków, które dla wielbicieli orientu stanowią nie lada gratkę. Wszystko, czego sami używamy z pełnym przekonaniem polecamy naszym klientom.
SKARBY GAI
Kwas L-askorbinowy firmy „SKARBY GAI” to produkt naturalny, o czystości farmaceutycznej wyprodukowany w certyfikowanym klastrze technologicznym zlokalizowanym na terenie Wielkiej Brytanii. Czystość: 100% kwasu l-askorbinowego (witaminy C) na 1 gram produktu. Suplement diety wolny jest od zanieczyszczeń mikrobiologicznych i metali ciężkich, dzięki dwustopniowemu procesowi oczyszczania. Jakość produktu została udokumentowana badaniami przeprowadzonymi w certyfikowanych polskich laboratoriach. Witamina C pozyskana jest z kapusty i innych surowców naturalnych pochodzenia roślinnego niemodyfikowanych genetycznie. W czasie procesu produkcyjnego nie są używane żadne niebezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego szkodliwe substancje. Witamina C pakowana jest w ekologiczny, wygodny (otwieranie strunowe) bardzo wytrzymały papierowy doypack, skutecznie chroniący zawartość. Torebka posiada wszelkie niezbędne atesty spożywcze. Dołączona do opakowania farmaceutyczna miarka pozwala precyzyjnie odmierzać zalecaną do spożycia dawkę. Witamina C ma postać białego, bardzo drobnego proszku. Cechuje się wysoką higroskopijnością. Bardzo dobrze i stosunkowo szybko rozpuszcza się w wodzie i wchłania do organizmu na całej długości przewodu pokarmowego, w odróżnieniu od tabletek, które wchłaniają się punktowo. Wykazuje wysoką skuteczność działania, którą wciąż potwierdzają piszący i dzwoniący do Nas zadowoleni konsumenci. Kapusta to bardzo popularny składnik codziennej diety. Jest lubiana i ceniona przez miliony Polaków. Dlatego ten kwas L-askorbinowy wzbudza zainteresowanie wszystkich tych konsumentów, którzy cenią smak i walory zdrowotne tego warzywa.
VITADIET jest marką łódzkiej firmy ICHEM Sp. z o.o., specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości suplementów diety. Produkty Vitadiet powstają w oparciu o najwyższe normy jakościowe. Firma, oprócz zaplecza produkcyjnego, posiada własne laboratoria, w których badane są zarówno surowce jak i wszystkie wyroby gotowe. Okresowo wyniki badań weryfikowane są także przez niezależne laboratoria zewnętrzne. Marka VitaDiet sukcesywnie ulepsza swoje produkty, starając się, aby zawierały tylko niezbędne składniki. Przykładem jest Sylimavit w nowej odsłonie, którego składnikiem aktywnym nadal jest ostropest plamisty standaryzowany na aż 100 mg sylimaryny, ale od teraz w przezroczystej kapsułce, nie zawiera dwutlenku tytanu ani stearynianu magnezu, czyli soli magnezowych kwasów tłuszczowych. Podobnie jest między innymi z produktami w kapsułkach z  witaminą K2 vitaMK7  – one także nie zawierają tych substancji. Osobną kategorią, która rozwija się bardzo dynamicznie, są produkty w kroplach. Są to witaminy pochodzenia naturalnego rozpuszczone w oliwie z oliwek, bez dodatku substancji konserwujących. Krople VitaDiet z dozownikiem w postaci pompki, pozwalają na precyzyjną aplikację witamin i dostosowanie jednorazowej dawki do indywidualnych potrzeb.

Misją marki Vitadiet jest tworzenie wysokiej jakości bezpiecznych i skutecznych produktów o jak najprostszym składzie.
FIRMA VITUS jest firmą specjalizującą się w sprzedaży leczniczych kosmetyków. Reprezentuje ona ukraińską firmę DR RETTER
producenta marki RATOWNIK coraz bardziej rozpoznawalną na polskim rynku. W ofercie tej firmy znajdziecie Państwo kosmetyki na łuszczycę, grzybicę, paradontozę, zapalenie stawów – które od 17 lat produkowane są w Polsce.
Przebojem  oferty jest francuski preparat SOUPLESSIL AZ zawierający krzem organiczny. Od 6 lat firma VITUS jest dystrybutorem niemieckiej firmy KUHN-KOSMETIK, której kosmetyki dostępne są w aptekach niemieckojęzycznej Europy.
Marka YANGO powstała w 2014 roku w oparciu o polski kapitał. Naszym powołaniem stało się stworzenie naturalnych suplementów diety najwyższej jakości. Rozwój następował krok po kroku, począwszy od dwóch suplementów, a dziś jest to ponad 100 różnych produktów. W 2018 roku rozpoczęliśmy eksport do Wielkiej Brytanii.   Wierzymy, że dzięki dostępowi do produktów medycyny naturalnej, każdy jest w stanie żyć dłużej, zdrowiej i efektywniej. Uważamy, że nasze produkty mogą pomóc każdej osobie gotowej na zmiany w utrzymaniu zdrowia i witalności.
ODKRYCIE ROKU 2020
Marka YANGO® została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie powszechnej popularności produktów i usług dostępnych wśród konsumentów otrzymując wyróżnienie jako ODKRYCIE ROKU 2020 LAUR KONSUMENTA w kategorii Nutraceutyki i nutrikosmetyki. Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego wynik przynosi odpowiedź na pytanie, która marka z perspektywy konsumenta jest najbardziej innowacyjna i godna polecenia.    Szukając składników najwyższej jakości, YANGO podjęło współpracę z liderami rynku, między innymi z indyjską firmą Sabinsa®, założoną w 1988 roku. Zaopatruje nas ona w opatentowane, standaryzowane surowce roślinne, takie jak np. ekstrakt z kurkumy C3 Complex®, ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego Boswellin Super®, czy też ekstrakt z owoców czarnego pieprzu Bioperine® oraz probiotyk LactoSpore®. Sabinsa® może pochwalić się: ponad 200 patentami, 6 zakładami produkcyjnymi i 120-osobowym zespołem naukowców. Rodzina produktów obejmuje witaminy, minerały, ekstrakty roślinne, preparaty synergiczne, kolageny, grzyby witalne, NNKT i inne. 80% z nich jest odpowiednia dla wegetarian i wegan.
ForMeds® to polska firma, założona w 2012 roku. Specjalizujemy się w produkcji innowacyjnych suplementów diety bez dodatków chemicznych. Firma oferuje szeroki asortyment ponad 70 witamin i składników mineralnych w czystej formie proszku lub pullulanowych kapsułkach linii BICAPS. Promujemy zdrowy styl życia oferując wysokiej jakości suplementy diety w najlepiej przyswajalnych dla organizmu formach.
Czym się wyróżniamy?

 • Brak chemicznych dodatków produkty nie zawierają chemicznych substancji dodatkowych takich jak: wypełniacze, przeciwzbrylacze, zagęstniki, barwniki i konserwanty
 • Wysoka przyswajalność składniki suplementów diety występują w wysoko przyswajalnych dla organizmu formach
 • Naturalne składniki w skład Naszych produktów wchodzą specjalnie wyselekcjonowane, najwyższej jakości składniki naturalnego pochodzenia
APS IMPORT-EXPORTz marką własną Equilibra.  Equilibra to marka z 30-letnim dorobkiem. Lider produktów aloesowych sprzedawanych na całym świecie. W swojej ofercie oprócz kosmetyków pielęgnacyjnych posiada również suplementy diety i produkty spożywcze. Stawiamy na Naturalność dlatego nasze produkty sukcesywnie przechodzą rebranding nie tylko opakowań ale wzbogacają asortyment o nowy lepszy skład, ekstrakty roślinne.
Często podczas procesów produkcji naturalne składniki tracą swoje zbawienne właściwości. Equilibra postawiła na efektywny i nienaruszony surowiec. Aloes, który jest głównym składnikiem produktów Equilibra, uzyskiwany jest w ręcznym procesie ekstraktowania liścia na zimno, kolejno następuję mechaniczne upłynnienie i stabilizacja wewnętrznej tkanki liści, dzięki czemu w pełni zachowuje swoje dobroczynne właściwości. Co ważne produkty zawierają wysokie stężenie czystego, niepasteryzowanego Aloe Vera (od 20-98%).
Firma MOMA AYURVEDA jest wyłącznym dystrybutorem Spiruliny Crunchy i preparatów ziołowych Aurospirul w Polsce. Osobiście regularnie sprawdzamy źródło ich pochodzenia dzięki czemu mamy pewność, że są one najwyższej jakości, w pełni naturalne i hodowane w sposób ekologiczny. Sami od lat chrupiemy Crunchy korzystając z jej dobroczynnych właściwości. AUROSPIRUL już od ponad 20 lat jest uznaną marką w krajach azjatyckich i Australii. Teraz dzięki MOMA staje się ona znana w Polsce. Naszym mottem są słowa Hipokratesa: „Spraw, by Twoje jedzenie było Twoim lekarstwem, a Twoje lekarstwo Twoim pożywieniem.” Zgodnie z jego zaleceniem bardzo uważnie dobieramy produkty do naszej oferty. Oferujemy produkty roślinne o działaniu prozdrowotnym, spełniające rygorystyczne normy jakości i standardy Fair Trade. Jako terapeuci i podróżnicy o holistycznym spojrzeniu na zdrowie i funkcjonowanie człowieka staramy się łączyć nasze pasje z prowadzoną działalnością. Nieustannie pogłębiamy wiedzę na temat ajurwedy i naturopatii tak, by jeszcze lepiej móc pomagać innym.
Firma NATUBAY jest innowacyjną firmą z branży zdrowego odżywiania i kosmetyków ekologicznych. W swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów, których wspólną cechą jest bioróżnorodność. Jest to propozycja dla osób, które chcą żyć zdrowo i zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz swoim bliskim. Firma Natubay współpracuje z najlepszymi specjalistami w zakresie suplementacji i dermokosmetyki. Produkty oferowane przez tę firmę są certyfikowane i wytwarzane według starannie opracowanych technologii, a celem firmy jest rewolucja w podejściu do zdrowego żywienia, przywrócenie naturalnej odporności ludzkiego organizmu i zachowanie równowagi mikroorganicznej w środowisku, w którym żyjemy.
Flagowe marki wchodzące w skład oferty to Primabiotic i Prima Zdrowie, a wśród nich esencje probiotyczne do picia, kosmetyki i środki czystości na bazie probiotyków, a także naturalne soki, suplementy diety i oleje roślinne z ekologicznych upraw prowadzonych w oazie Fajum w Egipcie.
POLSKIE WARZELNIE SOLI – producent pierwszej na świecie soli o radykalnie ograniczonej zawartości sodu, która jest naprawdę słona tzw. SuperSoli. SuperSól zawiera naturalne składniki mineralne, jest bowiem przygotowana z użyciem leczniczych wód mineralnych, solanek i złóż mineralnych. Oprócz SuperSoli w ofercie PWS znalazły się 2 inne produkty: FitCukier kwiatowo-ziołowy oraz DrOwoc – sól cytrynowo - wrotyczowa do mycia warzyw i owoców.
BIOLOGISTIC należy do grona wiodących dystrybutorów żywności ekologicznej i funkcjonalnej. Firma powstała w 2011 roku jako firma rodzinna, której dewizą od zawsze było zadowolenie Klienta. Budując bliskie i trwałe relacje na bieżąco reagujemy na potrzeby naszych Partnerów. Nasze działania zostały docenione przez rynek i zaowocowały dynamicznym wzrostem. W naszej ofercie posiadamy ponad 2500 produktów różnych marek:Ania, Bezgluten, Biolife,Dary Natury, Incola, Krokus,Kubara,Look -Food, NaturAvena, Primavika, Soligrano, TenSmak i wielu innych producentów. Dbamy, by proponowane produkty były najlepszej jakości, posiadły sprawdzony skład oraz certyfikaty (ekologiczny,bezglutenowy czy polecane dla wegan).Marka własna ziół Witpak charakteryzuje się wysoką standaryzacją surowca.
Firma DB MEDICINE oferuje produkty z serii ARGIL stworzone wyłącznie za pomocą wysokiej i certyfikowanej jakości surowców naturalnych zawierających glinki (białą, czerwoną i zieloną) wzbogaconych biopierwiastkami i witaminami. Receptury produktów są proste, ale oparte zarówno na aktualnej, jak i tradycyjnej wiedzy medycznej i doświadczeniu. Ich bazą są W ofercie dostępne są suplementy diety Argil Detox zalecany pacjentom narażonym na zanieczyszczenia metalami ciężkimi, toksynami grzybiczymi i bakteryjnymi; Argil Jelita dedykowany pacjentom z dolegliwościami jelitowymi; Argil Gastro dedykowany pacjentom z dolegliwościami górnego odcinka przewodu pokarmowego; Argil Żelazo jako naturalne uzupełnienie poziomu żelaza w organizmie. Ostatnio wprowadzone zostały produkty wspomagające odchudzanie: ARGIL SLIM MAN i ARGIL SLIM WOMAN.
© SolEx B2B