31 lipca 2023
BILETY NA ZIELARSKIE TRENDY

ZIELARSKIE TRENDY
V KONFERENCJA, TARGI ZIELARSKIE I FITOTERAPEUTYCZNE
organizowane przez Polską Grupę Zielarską sp. z o.o. w dniach
23-24 września 2023 r.,
w HOTELU STOK**** W WIŚLE
pod hasłem przewodnim:
FITOTERAPEUTYCZNE WSPARCIE LECZENIA CHORÓB SERCA I UKŁADU NACZYNIOWEGO

ZIELARSKIE TRENDY to wydarzenie, które na stałe zagościło w kalendarzu imprez zielarskich organizowanych przez Polską Grupą Zielarską.
Wysoki poziom merytoryczny przekazywanej wiedzy zapewnią wykładowcy Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie– patrona naukowego Polskiej Grupy Zielarskiej, która jako jedna z niewielu w Polsce uczelni posiada w ofercie kształcenia kierunki zielarstwa i towaroznawstwa zielarskiego, innych ośrodków naukowych współpracujących z PGZ oraz lekarze-fitoterapeuci.

Wydarzenie po raz kolejny organizujemy w przyjaznym zielarzom HOTELU STOK**** w WIŚLE, gdzie w trzech klimatyzowanych salach wystawienniczych rozmieściliśmy stoiska wystawców, którzy czekają na Was ze swoją bogatą ofertą asortymentową.
Całe wydarzenie podzielone zostało na dwa dni:

Sobota (23.09.23r.) to Dzień Profesjonalisty z założenia poświęcony przede wszystkim spotkaniom biznesowym branży zielarskiej.

Niedziela (24.09.23r.) to Dzień Pasjonata, otwarty dla wszystkich chętnych zainteresowanych zielarstwem i produktami naturalnymi.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy oczywiście zarówno 23.09.23r. jak i 24.09.2023r.

Oprócz oferty pobytowej oferujemy wszystkim zainteresowanym możliwość zakupu biletów on-line za pośrednictwem platformy INTERTICKET.
Proponujemy kilka opcji biletów tak, aby umożliwić wszystkim potencjalnym odwiedzającym wybór najbardziej odpowiadający ich zainteresowaniom.

CENY BILETÓW NA WYKŁADY W SESJACH BILETOWANYCH:

Bilet na SESJĘ II (23.09.23)              -        70 zł

Bilet na SESJĘ V (23.09.23)              -        70 zł

Bilet na SESJĘ VII (24.09.23)             -       70 zł

Bilet na SESJE II i V (23.09.23)          -      120 zł

Bilet na SESJE II, V i VII (23 i 24.09)  -      180 zł

PRZY ZAKUPIE BILETÓW Z WYPRZEDZENIEM OBOWIĄZUJĄ ATRAKCYJNE RABATY:

                       do 15.08.23                       - 25%

                       od 16.08 do 31.08.23        - 15%

                       od 01.09 do 10.09.23        -   5%      AGENDA ZIELARSKIE TRENDY   

          TU KUPISZ BILET NA ZIELARSKIE TRENDY         

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU BILETÓW ON-LINE!

Zakup biletów on-line to wygoda i oszczędność czasu         

UWAGA: WSTĘP NA TARGI ORAZ PRELEKCJE W RAMACH SESJI I, III, IV i VI jest BEZPŁATNY.

W przypadku zainteresowania zakupem biletów grupowych (grupy zorganizowane powyżej 20 osób), obiadów lub pełnej oferty pobytowej (oferta i formularze zgłoszeniowe na stronie www.grupazielarska.pl) prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem Organizatora wydarzenia.

Polska Grupa Zielarska Sp. z o.o.

tel. 533-380-421 , 533-380-423,

e-mail: biuro@grupazielarska.pl

Prosimy o przemyślany zakup biletów.  Zwroty zakupionych biletów będą przyjmowane tylko w przypadku odwołania imprezy z przyczyn niezależnych od Organizatora.

 

Najnowsze wpisy

PLEBISCYT NA 5

Zakończyliśmy I etap "Plebiscytu na Piątkę" organizowanego przez Zespół "Zielarskich Trendów" i wydawców " Leku w Polsce". Plebiscytu dedykowanego branży zielarskiej , do którego zostały zgłoszone pr...

OFERTA DLA UCZESTNIKÓW

Droga Braci Zielarska, Drodzy Przedsiębiorcy i Pasjonaci Zielarstwa,Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji najważniejszego dla branży zielarskiej wydarzenia ZIELARSKIE TRENDY V KONFERENCJA, TARGI Z...

BILETY NA ZIELARSKIE TRENDY

ZIELARSKIE TRENDY V KONFERENCJA, TARGI ZIELARSKIE I FITOTERAPEUTYCZNE organizowane przez Polską Grupę Zielarską sp. z o.o. w dniach 23-24 września 2023 r., w HOTELU STOK**** W WIŚLE pod hasłem pr...

OFERTA DLA WYSTAWCÓW

ZIELARSKIE TRENDY V KONFERENCJĘ, TARGI ZIELARSKIE I FITOTERAPEUTYCZNE organizowane przez Polską Grupę Zielarską sp. z o.o. w dniach 23-24 września 2023 r., w HOTELU STOK**** W WIŚLE pod hasłem pr...

Archiwum