2021-09-22 08:40:08
Zielarskie Trendy 02-03.2021 -AMBASADORZY
Z największą przyjemnością przedstawiamy AMBASADORÓW Zielarskich Trendów
02-03.10.2021
Hotel Stok w Wiśle

🍀🍀🍀EKAMEDICA🍀🍀🍀

Firma będąca niemal w każdych sklepie zielarskim w Polsce. Zajmuje się produkcją i dystrybucją naturalnych preparatów: suplementów diety w formie soków, tabletek, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz kosmetyków.
Naturalnie znaczy zdrowo , to hasło które przyświeca firmie od samego początku i nakazuje tworzyć produkty, które łączą doświadczenie czerpane z wieloletniej tradycji medycyny naturalnej z najnowszymi technologiami i osiągnięciami współczesnej nauki.
Wszystkie produkty EkaMedica wytwarzane są według ściśle opracowanych norm, bez dodatku konserwantów z zachowaniem swoich właściwości, przeznaczone dla diabetyków. Preparaty tej firmy, dzięki unikalnym procesom produkcji i najwyższej jakości zdobyły zaufanie u klientów, którzy pragną przywrócić równowagę organizmu.

🍀🍀🍀 MEDICALINE🍀🍀🍀
właściciel marek Aliness, Ecoblik

Aliness to nowoczesne produkty i preparaty, łatwe do aplikacji, o wysokiej i szybkiej biowchłanialności substancji czynnych. Produkty marki Aliness produkowane są zgodnie z koncepcją „czystej etykiety” (clean label). Oznacza to - żadnych niepotrzebnych składników.
Kapsułki nie zawierają plastyfikatorów, szkodliwych dodatków ani alergenów.
Z tego też względu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją na gluten lub laktozę.
Wszystkie substancje zawarte w preparatach nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie (NO GMO-Genetically Modified Organism).
Marka Aliness oferuje swoim klientom następujące linie produktowe: Aliness- naturalne suplementy diety, Probio Balance by Aliness-linia probiotyków, Avitale- innowacyjne witaminy w kroplach, LiposolTM- liposomalne witaminy i minerały w płynie .
Głównym celem marki Ecoblik® jest kreowanie świadomego, zdrowego podejścia do żywienia. Wszystkie produkty w portfolio zawierają wyłącznie ekologiczne składniki. Nie znajdziesz w nich żadnych sztucznych dodatków, aromatów i barwników.
W ofercie Ecoblik® znajdują się:
Herbatki ziołowe z certyfikatem Organic wg receptur mgr Stefanii Korżawskiej
Herbatki Magiczne Krajobrazy
Zioła z certyfikatem Organic

🍀🍀🍀NATURA WITA🍀🍀🍀

Natura Wita Sp. z o.o. kontynuuje tradycje Firmy Natur-Vit Marek Płachta w produkcji herbatek ziołowych, owocowo ziołowych oraz ziół w pojedynczym składniku.
Natura Wita posiada w swojej ofercie wszystkie produkty sprzedawane dotychczas pod marką Natur-Vit Marek Płachta. Zostały zachowane wszystkie normy jakościowe i produkcyjne. Stały nadzór nad procesami produkcji oraz precyzyjnie dobrane składniki zapewniają optymalne działanie każdej mieszanki.
Oferta Firmy jest systematycznie powiększana o nowe produkty, o nowych składach z na nowo odkrytymi ziołami, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie.
Proponujemy Państwu zieloną wyspę ziołowego zdrowia pozwalającą cieszyć się wyjątkowym smakiem oraz pożądanym działeniem.
Jesteśmy przekonani, że marka Natura Wita będzie się kojarzyła z doskonałym jakościowo produktem dopasowanym do Państwa oczekiwań.

🍀🍀🍀 ELENA🍀🍀🍀

ELENA zajmuje się produkcją naturalnych dodatków do żywności: liofilizowanych owoców, warzyw, grzybów, ziół, przypraw Wyjątkowość firmy ELENA polega na odpowiednim połączeniu składników tworzących jej wizerunek. Należą do nich między innymi potencjał ludzki, zaplecze administracyjno-techniczne, nowoczesna linia produkcyjna, najszersza gama produktów liofilizowanych w Europie, szybka realizacja zamówień oraz marka, która jest od wielu lat kojarzona z wysoką jakością.

W ofercie firmy ELENA znajdziecie Państwo LIOFILIZATY owocowe, ziołowe oraz KOLAGEN- wysokiej jakości.
 
🍀🍀🍀DERMAGLIN🍀🍀🍀

Od 15 lat tworzymy markę Dermaglin w zgodzie z prostą filozofia ,,ulepić zdrowie z glinki" konsekwentnie pielęgnując połączenie natury, zdrowia i piękna. Jesteśmy liderem w wydobyciu i przetwarzaniu najcenniejszej z glinek - zielonej glinki kambryjskiej i jako jedyni w Europie tworzymy kosmetyki na jej bazie. Od lat budowany wizerunek marki oparty jest na oryginalnych innowacyjnych recepturach oraz specjalnej technologii synergicznego połączenia zielonej glinki kambryjskiej z cennymi wyciągami ziołowymi, co czyni nasze kosmetyki unikatowymi i innowacyjnymi na skalę światową.
Misją naszej firmy jest produkcja najwyższej jakości kosmetyków z zielonej glinki kambryjskiej z zachowaniem naturalności i prostoty składów. Uważamy, że każdy zasługuje na możliwość stosowania bezpiecznych naturalnych zdrowych produktów.
Nasze produkty powstają w nowoczesnej fabryce spełniającej najwyższe standardy produkcji GMP, a ich jakość potwierdzają liczne badania i certyfikaty oraz prestiżowe nagrody na międzynarodowych imprezach targowych. Przede wszystkim spektakularne działanie produktów Dermaglin doceniają internauci przyznając wysokie noty na portalach społecznościowych.

🍀🍀🍀 INVENT FARM 🍀🍀🍀

Nasza Firma jest producentem suplementów diety. Produkowane przez nas preparaty występują w dwóch postaciach, są to kapsułki oraz płyny. Proces produkcji kapsułek przebiega w kilku etapach. Pierwszy etap polega na rozdrobnieniu oraz sproszkowaniu ziół wraz ze składnikami dodatkowymi w odpowiednich proporcjach. Następnie powstały proszek jest dokładnie mieszany w specjalnie do tego przystosowanej maszynie. Otrzymany proszek po dokładnym wymieszaniu zostaje umieszczony w kapsułkach. Gotowe Kapsułki są umieszczane w słoiczkach po 45 szt/vcaps, 60 szt/vcaps, 90 szt/vcaps. po czym pakowane są do kartoników zbiorczych.
Suplementy w postaci płynów powstają w sposób bardziej złożony niż kapsułki. Mieszanina ziół potrzebnych do uzyskania konkretnego suplementu jest poddawana procesowi ekstrakcji. Ekstrakcja jest działaniem polegającym na otrzymaniu produktu płynnego. Z surowców roślinnych wymywa się pożądane składniki za pomocą rozpuszczalnika, w naszym przypadku rozpuszczalnikiem jest woda i gliceryna. Proces ten trwa do momentu uzyskania odpowiedniego stężenia. W ten sposób otrzymujemy wyciąg roślinny. Następnie płyn jest rozlewany do buteleczek, etykietowany, pakowany w kartony zbiorcze.

🍀🍀🍀 POLSKIE WARZELNIE SOLI🍀🍀🍀

Producent pierwszej na świecie soli o radykalnie ograniczonej zawartości sodu, która jest naprawdę słona

Na naszych targach obiecali zaprezentować nowości

🍀🍀🍀 DOBRE KONOPIE🍀🍀🍀

DobreKonopie.pl – to pierwszy w Polsce sklep i hurtownia internetowa z produktami z konopi siewnych, założony w ramach spółki General Hemp Marketing zaangażowanej w badania, rozwój, produkcję i sprzedaż produktów z konopi siewnych.
General Hemp Marketing jest jednym z wiodących producentów konopi siewnych w Polsce i jednym z niewielu, który uprawia i przetwarza rośliny w naszym kraju. Misją firmy jest zagospodarowanie wszystkich części rośliny, od ziarna po słomę, a tym samym pokazanie potencjału prozdrowotnego, ekologicznego i ochronnego dla człowieka i jego środowiska naturalnego.
Rok 2016 był dla firmy przełomowy – marka DobreKonopie.pl po dwóch latach sprzedaży wyrobów zachodnich producentów, wprowadziła na rynek własne produkty. Są to przede wszystkim ekstrakty CBD, CBG i produkty spożywcze z nasion konopi.

Najnowsze wpisy

Zielarskie Trendy 02-03.2021 -DZIĘKUJEMY

🍀ZIELARSKIE TRENDY 🍀 V Sympozjum i III Targi Zielarskie i Fitoterapeutyczne już za nami   2 bardzo intensywne dni szkoleniowo-targowe w okalającym nas zewsząd aromacie ziół , wiedzy...

Zielarskie Trendy 02-03.2021 -prof. dr hab. inż. Antoni Szumny

Do grona wykładowców zaproszonych naZielarskie Trendy dołączył prof. dr hab. inż. Antoni Szumny na co dzień związany z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywn...

Zielarskie Trendy 02-03.2021 -prof. dr hab. inż. Elżbieta Pisulewska

Do grona wykładowców zaproszonych na „Zielarskie Trendy” dołączyła prof. dr hab. inż. Elżbieta Pisulewska. Pani Profesor wykłada w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetol...

Zielarskie Trendy 02-03.2021 -lek. n. med. Krzysztof Błecha

A oto sylwetka kolejnego prelegenta, który podzieli się swoją wiedzą z uczestnikami V Sympozjum i III Targów Zielarskich i Fitoterapeutycznych Zielarskie Trendy w Wiśle 2-3.10.2021 Jest nim lek. ...

Zielarskie Trendy 02-03.2021 -dr hab. n. med. Dorota Waśko-Czopnik

Kolejnym, znamienitym wykładowcą Zielarskich Trendów jest dr hab. n. med. Dorota Waśko-Czopnik Lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, gastroenterolog, dyplomowany konsultant żywieniowy...

Archiwum