Zaproszenie na ZIELARSKIE TRENDY 28-29.09.2019r

Drodzy Zielarze, Fitoterapeuci i Pasjonaci Zielarstwa,
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, z wielką przyjemnością zapraszamy Was do udziału w wydarzeniu zielarskim, jakim bez wątpienia będą:
Zielarskie Trendy
IV Sympozjum Zielarskie oraz II Targi Zielarskie i Fitoterapeutyczne
organizowane przez Polską Grupę Zielarską sp. z o.o. oraz Polską Izbę Zielarsko-Medyczną w dniach 28-29 września 2019 r., w Kielcach   pod hasłem przewodnim:
Fitoterapia w schorzeniach cywilizacyjnych.
 
INFORMACJE PRAKTYCZNE
Zielarskie Trendy IV Sympozjum Zielarskie oraz II Targi Zielarskie i Fitoterapeutyczne to wydarzenie zielarskie organizowane w ścisłej współpracy pomiędzy Polską Grupą Zielarską sp. z o.o. i Polską Izbą Zielarsko-Medyczną. Wysoki poziom merytoryczny przekazywanej wiedzy zielarskiej zapewnią wykładowcy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie – Partnera Polskiej Grupy Zielarskiej, która jako jedna z niewielu uczelni w Polsce posiada w ofercie kształcenia kierunki zielarstwa i towaroznawstwa zielarskiego.
Jako lokalizację tym razem wybraliśmy Kielce i Hotel Best Western Grand****. Przygotowaliśmy do Waszej dyspozycji ponad 500m2klimatyzowanej powierzchni wystawienniczej, na której ponad osiemdziesięciu wystawców zaprezentuje swoją atrakcyjną ofertę produktową. Nowością będzie przygotowanie wydawnictwa targowego „Zielarskie Trendy”, które otrzyma każdy z Uczestników. Zawierać ono będzie agendę wydarzenia, plan stoisk, streszczenia wykładów profesorskich i inne przydatne podczas targów informacje. Kolejną propozycją przygotowaną dla Was będą nagrywane prezentacje produktowe prowadzone w sesji satelitarnej. Nagrywanie prezentacji pozwoli na przypomnienie sobie treści wykładów, do których można będzie można wrócić w każdej chwili i wykorzystać w swojej codziennej pracy.
Czas trwania Zielarskich Trendów został podzielony ze względu na profil odbiorców.
Dzień pierwszy – 28.09.2019 – Dzień Profesjonalisty
Dzień dedykowany właścicielom i personelowi sklepów zielarsko-medycznych, zielarskich, sklepów ze zdrową żywnością oraz wszystkich tych, dla których tematyka zielarstwa i fitoterapii stanowi element ich pracy zawodowej.
W tym dniu swoje wykłady wygłoszą:
prof. dr hab. n. farm. Iwona Wawer – Patron Naukowy Polskiej Grupy Zielarskiej
                                                             wykładowca Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie
dr n. biol. Henryk Różański – wykładowca Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie
Te dwie postaci bezpośrednio związane ze światem zielarskim to gwarancja solidnej dawki profesjonalnej wiedzy.
Nie zapominamy również o ekonomiczno-psychologicznej stronie zielarskiego biznesu. W Dniu Profesjonalisty na krótki warsztat zaprosiliśmy Cezarego Fryszkiewicza – coacha biznesu
Oczywiście, będzie też Strefa Eksperta czyli zespół doradców z zakresu reklamy i marketingu, prawa, prawa podatkowego, wsparcia informatycznego dla branży zielarskiej – gotowych do udzielenia doraźnej pomocy i podjęcia współpracy. Przygotujcie sobie pytania. Nasi eksperci pracują dla Was.
Dzień drugi – 29.09.2019 – Dzień Pasjonata
 
Dzień dedykowany wszystkim, którym tematyka zielarstwa i fitoterapii jest bliska.
W tym dniu swój wykład wygłosi:
prof. dr hab. inż. Elżbieta Pisulewska
Nie zabraknie również już docenionego przez zielarzy cyklu – studium przypadku – „Przychodzi Baba do Zielarza….” prowadzonego przez lek. med. Krzysztofa Błechę.
 
Do podzielenia się swoimi wartościowymi spostrzeżeniami zaprosiliśmy również coacha zdrowia Krzysztofa Mencla.
DLACZEGO WARTO?  
  • Zielarskie Trendy to najprawdopodobniej największe spotkanie branżowe w Polsce, integrujące środowisko zielarskie.
  • Zielarskie Trendy to wynik współpracy doświadczonej kadry organizatorów i gwarancja wysokiego poziomu organizacyjnego wydarzenia.
  • Zielarskie Trendy gwarantują rzetelną dawkę wiedzy fachowej, przekazanej przez zaproszoną kadrę naukowo-dydaktyczną.
  • Zielarskie Trendy to doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i kontaktów biznesowych.
  • Zielarskie Trendy to miejsce spotkań, rozmów, integracji środowiska zielarskiego i fitoterapeutycznego.
  • Zielarskie Trendy to strefa eksperta – zespół doradców z zakresu reklamy i marketingu, prawa, prawa podatkowego, wsparcia informatycznego dla branży zielarskiej – gotowych do udzielenia doraźnej pomocy i podjęcia współpracy – warto skorzystać.
CO? GDZIE? KIEDY? 
CO?
Zielarskie Trendy
IV Sympozjum Zielarskie oraz II Targi Zielarskie i Fitoterapeutyczne  
 
GDZIE?
w Kielcach
Hotel Best Western**** Grand,
ul. Henryka Sienkiewicza 78
25-501 Kielce
KIEDY?
28-29 września 2019 r., – sobota, niedziela
możesz również przyjechać 27 września 2019 r., – już w piątek.
Przeczytaj, zdecyduj, wypełnij i odeślij na adres: rezerwacja@zielarskietrendy.pl
Do Twojej dyspozycji są również nasi koordynatorzy, którzy będą służyć pomocą:
  • Magdalena Trzcińska
tel. +48 533 380 421
  • Małgorzata Gościcka
tel. +48 533 380 423
  • Anna Bałazy
tel. +48 513 169 878

 

Zapraszamy do wspólnego tworzenia Zielarskich Trendów.
Do zobaczenia w ostatni weekend września w Kielcach na Zielarskich Trendach.
 
Z zielarskim pozdrowieniem,
Zespół
Zielarskich Trendów 🙂

I Targi Zielarskie i Fitoterapeutyczne Polskiej Grupy Zielarskiej

I Targi Zielarskie i Fitoterapeutyczne odbędą się w dniach
09-10.03.2019 w Hotelu „Stok” zlokalizowanym w pięknej, górskiej miejscowości – w Wiśle.

Będą to dwa ciekawe dni wypełnione prezentacjami produktowymi, ciekawymi i profesjonalnymi prelekcjami wykładowców Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie – swój udział już w chwili obecnej zapowiedzieli prof. Iwona Wawer– patron naukowy Polskiej Grupy Zielarskiej oraz dr Henryk Różański.
Jak zwykle na imprezach branżowych nie zabraknie czasu na spotkania i rozmowy handlowe.

Dla uczestników przygotowaliśmy kilka niespodzianek i zupełnie nowe podejście do tematu targów branżowych.

Serdecznie zapraszamy wystawców, pracowników branży zielarskiej, fitoterapeutów, oraz wszystkich pasjonatów zielarstwa do udziału w naszych Targach.

Pierwszy dzień targowy czyli 09.03.19 dedykujemy profesjonalistom, natomiast drugi dzień targowy czyli 10.03.19 będzie dniem otwartym tzw. dniem pasjonata, na który zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zielarską.

Szczegóły w zakładce Targi.

Śledźcie nas na Facebooku! Wkrótce dalsze informacje.

Na wszelkie pytania dotyczące spraw organizacyjnych oraz zgłoszeń uczestnictwa odpowie Biuro Targowe
Magdalena Trzcińska tel 533 380 421
Małgorzata Gościcka tel. 533 380 423
e-mail: zielarskietrendy@grupazielarska.pl

Umowa ramowa o współpracy między Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie i Polską Grupą Zielarską

Kilka dni temu, a dokładnie 28.11.2018, miało miejsce bardzo ważne wydarzenie.

Tego to właśnie dnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie odbyło się spotkanie, w którym ze strony Szkoły uczestniczyli: Rektor prof. dr hab. Grzegorz Przebinda, Kanclerz mgr Franciszek Tereszkiewicz oraz prof. dr hab. Iwona Wawer.

Z kolei Polską Grupę Zielarską reprezentowali Robert Słowiński – Prezes Zarządu, Magdalena Trzcińska – Członek Zarządu i Małgorzata Gościcka.

W trakcie spotkania została uroczyście podpisana umowa ramowa o współpracy między Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie i Polską Grupą Zielarską.
Zgodnie z preambułą podpisanej umowy, jej celem jest długoterminowa i wieloaspektowa współpraca między Partnerami w zakresie aktywnego działania na rzecz rozwoju, promowania i umacniania roli polskiego zielarstwa poprzez inicjowanie i realizację różnorodnych przedsięwzięć o charakterze edukacyjno-szkoleniowym i marketingowo-promocyjno-biznesowym.

Zaczyna się nowy rozdział w działalności Polskiej Grupy Zielarskiej.

Niebawem szczegóły na temat pierwszego wspólnego projektu realizowanego przez PWSZ w Krośnie i Polską Grupę Zielarską, adresowanego zarówno do zielarzy- profesjonalistów, jak i do wszystkich sympatyków zielarstwa.

 

Śledźcie nas na FB.

Dołącz do Nas na Facebooku –  https://www.facebook.com/PolskaGrupaZielarska/

Natura Food & be Eco

Oczywiście na Natura Food & be Eco 12-14.10.2018 w Łodzi nie mogło zabraknąć POLSKIEJ GRUPY ZIELARSKIEJ
Rozmowy, które przeprowadziliśmy z naszymi obecnymi i .. przyszłymi Partnerami były bardzo owocne.
Poniżej mała fotorelacja

VII Zielarska Konferencja Kobiet

29.06 -01.07 2018 VII Zielarska Konferencja Kobiet już za nami. Bardzo ciekawe wykłady, inspirujące spotkania i rozmowy, a to wszystko oczywiście w klimatycznym Ziołowym Zakątku w Korycinach. Dziękujemy bardzo za wspaniałą atmosferę i do zobaczenia już za rok.

Spotkanie z p.Ewą Melanią Gryt

Dobre Konopie to pionierska firma, która wprowadziła na rynek własne produkty na bazie konopi siewnych i są to przede wszystkim: olejki i pasty z CBD/CBDa, które są pomocne w przypadku wielu chorób cywilizacyjnych, odżywki na bazie białka konopnego, nasiona konopne zaliczane do „super food”, oparte wyłącznie na naturalnych składnikach napoje i ziołowe susze z liści lub kwiatów zbieranych z polskich upraw. Firma została założona przez prekursorkę branży konopnej -Ewę Melanię Gryt, która bardzo chętnie dzieli się swoją wszechstronną wiedzą na temat konopi i ich własności prozdrowotnych, prowadząc liczne warsztaty i bardzo ciekawe wykłady w całej Polsce. W połowie maja zawitała także do Łodzi z wykładem w Szkole Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Stowarzyszenia Oświatowego Twoja Szkoła im. Marii Montessori