Zielarskie Trendy Online 10-11.04.2021

Do trzech razy sztuka …..
ze względu na cały czas dynamiczną sytuacją epidemiczną i obowiązujące nadal obostrzenia, zgodnie z którymi nie zezwala się na organizowanie jakichkolwiek stacjonarnych targów i konferencji, zmuszeni byliśmy po raz kolejny odwołać nasze Zielarskie Trendy zaplanowane na marzec tego roku.
Jest nam z tego powodu bardzo przykro, bo zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo wszyscy czekaliśmy na to, aby w końcu móc się spotkać, zobaczyć znajome twarze i porozmawiać.
Nie rezygnujemy jednak całkowicie z tego wydarzenia i dlatego ustaliliśmy z Hotelem „Stok” w Wiśle nowy termin przeprowadzenia V Sympozjum i III Targów Zielarskich i Fitoterapeutycznych tj. 2-3.10.2021 mając wielką nadzieję, że to będzie już ten ostateczny termin i że więcej nic nam w tym nie przeszkodzi.
Nie mamy jednak zamiaru czekać do października bezczynnie. Zaplanowaliśmy inne wydarzenie czyli Zielarskie Trendy Online w terminie 10-11.04.2021 (sobota-niedziela). Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy firmy aktualnie współpracujące z Polską Grupą Zielarską oraz z Polska Izbą Zielarsko-Medyczną jaki i wszystkie pozostałe, chętne do współdziałania firmy z branży z jednej strony, a z drugiej – przedstawicieli sklepów zielarskich, zielarsko-medycznych, sklepów z branży kosmetyków naturalnych i eko oraz fitoterapeutów, zielarzy itp.
Z założenia ma to być wydarzenie stricte branżowe.
W ciągu dwóch dni przewidujemy cykl 30-minutowych webinarów poświęconych prezentacji produktów zgłoszonych do wydarzenia firm z naciskiem na nowe produkty czy modyfikacje produktów już znajdujących się ofercie i ich zastosowania.
Wydarzenie będzie prowadzone na platformie ClickMeeting w czasie rzeczywistym z możliwością zadawania pytań.
Będzie ono też nagrywane z możliwością późniejszego odtworzenia przez tych uczestników, którzy nie będą mogli wziąć w nim udziału na żywo.
Udział
-firm (producenci, dystrybutorzy, importerzy branży zielarskiej i Eko)
Prosimy o kontakt mailowy biuro@grupazielarska.pl lub telefonicznie :tel. 533-380-421 i 533-380-423.
-sklepy branży zielarskiej
Udział w spotkaniu online odbywa się na podstawie rejestracji na wydarzenie – link do logowania w następnym poście
Udział sklepów jest BEZPŁATNY
Zapraszamy serdecznie do współtworzenia tego wydarzenia.
Po informacje dotyczące udziału w wydarzeniu prosimy zwracać się mailowo na adres: biuro@grupazielarska.pl lub telefonicznie :tel. 533-380-421 i 533-380-423. 502-508-581