Umowa ramowa o współpracy między Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie i Polską Grupą Zielarską

Kilka dni temu, a dokładnie 28.11.2018, miało miejsce bardzo ważne wydarzenie.

Tego to właśnie dnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie odbyło się spotkanie, w którym ze strony Szkoły uczestniczyli: Rektor prof. dr hab. Grzegorz Przebinda, Kanclerz mgr Franciszek Tereszkiewicz oraz prof. dr hab. Iwona Wawer.

Z kolei Polską Grupę Zielarską reprezentowali Robert Słowiński – Prezes Zarządu, Magdalena Trzcińska – Członek Zarządu i Małgorzata Gościcka.

W trakcie spotkania została uroczyście podpisana umowa ramowa o współpracy między Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie i Polską Grupą Zielarską.
Zgodnie z preambułą podpisanej umowy, jej celem jest długoterminowa i wieloaspektowa współpraca między Partnerami w zakresie aktywnego działania na rzecz rozwoju, promowania i umacniania roli polskiego zielarstwa poprzez inicjowanie i realizację różnorodnych przedsięwzięć o charakterze edukacyjno-szkoleniowym i marketingowo-promocyjno-biznesowym.

Zaczyna się nowy rozdział w działalności Polskiej Grupy Zielarskiej.

Niebawem szczegóły na temat pierwszego wspólnego projektu realizowanego przez PWSZ w Krośnie i Polską Grupę Zielarską, adresowanego zarówno do zielarzy- profesjonalistów, jak i do wszystkich sympatyków zielarstwa.

 

Śledźcie nas na FB.

Dołącz do Nas na Facebooku –  https://www.facebook.com/PolskaGrupaZielarska/